Ajo është shumë seksi në skenë. Dhe Jessie J tërhoqi shumë vëmendje ndërsa hyri në skenë me ngjyrat e ylberit në Brighton Pride 2019 në Preston Park, në Brighton, West Sussex të dielën.

Krijuesja e hitit, Price 31, mbante veshur një kostum të hollë shumë ngjyrësh aq transparent sa i dukeshin edhe të brendshmet në ngjyrë neoni të ndezur teksa performonte.

Jessie rrëmbeu skenën në takat e larta, me tualetin e ekzagjeruar me shumë ngjyra dhe me flokët e dendur dhe të gjatë kaçurrela.

Këngëtarja i futi të gjithë në performancën e saj në Brighton Pride të Dielën.

Kohët e fundit, u zbulua se si Jessie J arrin ta mbajë fytyrën shumë të freskët falë disa ndërhyrjeve kirurgjikale që ka kryer.

Trajtimi ekskluziv i fytyrës përfshin teknologjinë më të përparuar që kombinon gjashtë makineri të ndryshme.