Pak muaj më parë në media qarkulloi lajmi se çifti i njohur Dua Lipa dhe Isaac Carew ishin ndarë. Këto lajme morën fund pasi u zbulua se këngëtarja është në lidhje dashurie me modelin e njohur Anwar Hadid.

Por mesa duket, jo vetëm Dua e harroi kaq shpejt Isaac. Së fundmi ai ka publikuar në Instagram dorën e tij dhe të një vajze misterioze. “Dorë e vogët, dorë e madhe”, shkruan Isaak teksa ka bashkuar duart.

Por kush të jetë kjo vajzë që i rëmbeu kaq shpejt zemrën.

Mos ndoshta është për ti marrë hak Duas apo vërtet ka lindur një dashuri e re.