Ilda Bejleri publikon disa imazhe provokuese nga bregdeti, tw cilat po tërheqin vëmendjen publikut.

Ashtu si shumë të famshëm shqiptarë edhe gazetarja e njohur sportive ka zgjedhur bregdetin grek.

Moderatorja nuk i ka kursyer aspak fotografitë joshëse nga këto pushime, ku shfaq format trupore në bikini.

Në një prej fotografive, Ilda u shfaq tërheqëse teksa kishte vënë në plan të parë të pasmet në bikinit e brendit “Moschino”.

Ilda Bejleri mori shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve, të cilët e komplimentuan për format trupore.