Helen Flanagan duket tejet joshëse teksa pozon me vajzën e saj në krevat, shkruan Daily Mail,

Flanagan, nuk hezitoi të tregoi linjat në të brendshme të gjelbërta me vajzën e saj Delilah, 14 muajsh, e cila erdhi në jetë në Qeshor 2018.

Ylli i Coronation Street, 28, vjeçare, flokët i i kishte të lëshuara ndërsa i shkëlqente ftyra nga një make up i lehtë.

Duke pozuar me vajzën e saj të dytë, Delilah, 14-muajsh, nëna e dy fëmijëve zbuloi se veshjet e brendhsme ishin të dizajnuara nga “Delilahrubyuk”, duke shkruar për rehatin dhe cilësin që kanë seti i brendshëm.