Ka publikuar një imazh ku në pah e vuri në pah gjoksin e saj.

Ndërsa tani, Demi Rose ka hedhur një tjetër fotografi ku tregon se sa seksi i ka të pasmet e saj.

Duke pozuar në plazh, Demi ia kthehu të pasmet meshkujve dhe ata thjesht u ‘çmenden’.

 

View this post on Instagram

There’s nothing more peaceful than right here, right now.🧡 . 📷 @lolo_creativ

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on