Miliardierja më e re Kylie Jenner ditë më parë festoi 22 vjetorin e lindjes me një festë madhështore.

Kylie së bashku më të afërmit e saj udhëtuan drejt Caprit të Italisë për të festuar , festë e cila zgjati një javë të tërë.

Urimet që mori Kylie ishin të shumta dhe një ndër ato ishte dhe mikut të familjes grimierit të njohur me origjinë shqiptare Mario Dedivanoviç.

Mario i bëri urimin me një foto të Kyliet para operacioneve plastike.

T mobile In article [1]

“Gëzuar ditëlindjen Kylie. Vazhdo të jesh frymëzim”, është urimi i Marios por a do bëjë namin Kylie kur ta shohë këtë foto?

Image

Image