Disa muaj më parë, modelja me famë botërore, Gigi Hadid, i dha fund lidhjes disavjeçare me yllin e muzikës, Zayn Malik.

Ajo nuk ishte parë të shoqërohej me askënd tjetër pas ndarjes, mirëpo kjo nuk ka zgjatur shumë.

Mediat e huaja shkrujnë se Gigi ka nisur një romancë të re.

Modelja është parë në një takim me Tyler Cameron në një festë ditën e djeshme dhe rrjeti po zien nga këto lajme.

Thashethemet për lidhjen e tyre nisën edhe më herët, në momentin kur Gigi dhe Tyler u bënë follow në Instagram. Mirëpo, vetëm tani u konfirmuan lajmet se ata po dalin bashkë dhe të gjithë po presin me padurim të reja nga çifti.

Kujtojmë se vetëm 4 ditë më parë, Tyler fjeti në shtëpinë e ish-it të tij Hannah Brown, ndërsa tani është parë në krahët e super modeles Hadid.

Image