Flaka Krelani ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën erdhi tejet atraktive.

Këngëtarja po relaksohej në pishinë ndërsa ekspozoi format trupore, posaçërisht të pasmet bombastike.

“Të jetosh dhe vdesësh në Gjakovë. Qyteti i engjëjve”, është mbishkrimi që Flaka ia ka lënë këtij imazhi.

Për ndryshe, “Slay” titullohet projekti i fundit muzikor nga Flaaka Krelani, ndërsa tani duket se po shijon në maksimum këto ditë të nxehta.