Luana Vjollca së bashku me  familjen e saj mamin, motrën e madhe Lirën,Marinën dhe Jorin mbesën e saj ndodhen me pushime në Dhërmi.

Këngëtarja ka postuar disa foto nga këto pushime e foto më e veçantë është ajo ku shfaqet e përkëdhelur pranë të ëmës e cila e puth në ballë

“E bekuar.. Nga Familja ime dhe natyra e mrekullueshme e Shqiperise!Faleminderiit Zot”, shkruan Luana.

Mirëpo mes komenteve të shumta ka rënë në sy komenti i Stresit i cili i ka habitur të gjithë.

“Familja ime”, shkruan Stresi.

Nuk e dimë ç’lidhje ka Stresi me familjen e Luanës, por deri tani ne i dinim thjesht miq të mirë.

Image

Loading...