Aktorja amerikane, Eva Longoria, ka pasë martesën e tretë në vitin 2016 me Jose Baston.

Ajo në një intervistë për Watch What Happens Live ka treguar se kush ishin personat më të dehur në dasmën e saj.

Longoria tha se Victoria Beckham dhe Ricky Martin ishin personat më të dehur në dasmën e saj.