Arbana Osmani ka zbuluar detajet e projektit të ri.

Arbana Osmani përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur që së shpejti publikon librin e dytë me receta gatimi.

Ajo tha se për këtë projekt ka punuar prej kohësh dhe tani erdhi momenti që të shkojë në duart e publikut.

Loading...
Global