Këngëtarja Enca tashmë njihet për provokimet të cilat i bën pothuajse në çdo postim. Dhe këtë gjë e ka bërë edhe në postimin e fundit ku ka ekspozuar gjoksin e saj.

Ajo atë e ka bërë publike në rrjetin social ‘Instagram‘, krahas videos ka publikuar edhe imazhe nga shtrati.

Ju kujtojmë që Enca vazhdon ta shijojë suksesin e këngës ‘Jealous‘, e cila deri më tani ka arritur 2 milionë shikime në YouTube.

Image