Emina Çunmulaj i dedikoi fjalë zemre partnerit.

Emina Çunmulaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi bashkë me partnerin.

Modelja kësaj radhe u bë romantike, duke i dedikuar fjalë zemre bashkëshortit të saj, Sam Nazarian.

“Do të shkoja në pjesën tjetër të botës për ty”, ka shkruar Emina pranë fotos ku mori shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

Për ndryshe, çifti janë prindër të dy vajzave, Ella Faria dhe Mia Soraya.