Emily Ratajkowski ndau disa foto në Instagram të hënën.

Ish studentja e UCLA, ka postuar një selfie e zhveshur derise luante para kamerës.

Aktorja e I Feel Pretty kishte veshur vetëm tre gjerdan me zinxhirë ari dhe unazën e saj të martesës.

Loading...