E ndjekur nga më shumë se 20 milion persona në Instgram, Emily Ratajkowski është kthyer edhe një herë në qendër të mediave rozë.

Ajo ka postuar një set fotografik me foto mjaft të “nxehta” dhe provokuese ku Emily shfaqet në poza të ndryshme.

Modelja njihet si një fanse e Romës në kampionatin italian, teksa ka pozuar edhe me foto të skuadrës së verdhekuqve, por bukuroshja nuk mungon as në ndeshjet e NBA-së.

Los Angeles Lakers është skuadra e preferuar e bukuroshes, në basketbollin amerikan.

Ju ftojmë të shikoni fotot:

ImageImageImage