Aktorja e njohur me prejardhje shqiptare, Eliza Dushku, është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka lindur dje djalin e saj që e ka quajtur Philip, transmeton Klan Kosova.

Këtë e bëri të ditur vetë aktorja me anë të një postimi në rrjetin social Instagram.

Në këtë fotografi shtihet bashkëshorti i saj i cili ka fëmijën në duar dhe e ka drejtuar para natyrës.

https://www.instagram.com/p/B0pFjMrnqhB/