Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha edhe këtë herë tregon linjat e bujshme që ka.

Këngëtarja pëlqehet shumë edhe për zërin e saj që ka dhe çdo këngë që ajo publikon i bëhet hit.

Bebe po thuajse çdo dite është aktive në rrjetet sociale dhe komentohet shume nga ndjekësit, e që shumë here edhe e kritikojnë për peshën që ajo ka, mirëpo këngëtarja siç duket nuk shqetësohet për këto kritika.

Në imazhin e fundit Bebe ka zgjedhur që të doket shumë joshëse me një bluzë ngjyrë rozë.

Image