Prej disa kohësh këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka nisur një lidhje me Anwar Hadid, vëllain e motrave të njohura modele Gigi dhe Bella.

Përveç Anwar duket se Dua ka një marrëdhënie shumë të mirë me të motrën e tij Gigi. Në thuajse çdo foto të këngëtares shqiptare, Gigi shpreh pëlqimin dhe dashurinë për Duan.

Madje në foton më të fundit të publikuar nga Dua, Gigi ka shkruar: “Dashuri”.

Me siguri Gigi dhe Dua kanë kaluar kohë bashkë dhe janë afruar shumë me njëra-tjetrën.

Gjithashtu mësohet se Dua ka një marrëdhënie mjaft të mirë edhe më mamanë e Anwar, por nuk dihet si është lidhja e saj me motrën tjetër të të dashurit, modelen Bella Hadid.

Image