Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, ka bërë gjestin e shqiponjës dykrenore para fansave të saj në Sunny Hill Festival.

Ata e thërrasin emrin e saj dhe e duartrokasin derisa Dua bën gjesin e shqiponjes me duar, njofton Klan Kosova.

Të njëjtin gjest e ka bërë edhe reperi me origjinë kosovare, Labinot Gashi, i njohur si “GASHI”, klikoni në linkun e mëposhtëm për ta parë videon.

VIDEO