Afrona Dika ka filluar përgatitjet e fundit para martesës.

Afrona Dika dhe Blero një nga çiftet më të pëlqyera nga publiku janë në prag të martesës, çifti vetëm se kanë filluar përgatitjet e fundit.

E dashura e këngëtarit ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shihet në një argjendari duke përzgjedhur unazën e martesës.

Dalë nga dalë dyshja janë duke përfunduar procedurat para martesës, pas zgjedhjes së fustanit dhe tani unazës na ndajnë edhe pak detaje nga dasma e cila do mbahet muajin e ardhshëm.