“Dream Girl” quhet kënga e re e Butrint Imerit me artistin ndërkombëtar Nimo.

Dyshja mbrëmë pas mesnate kanë hedhur projektin që e kanë finalizuar edhe me klip, shkruan Syri Kosova.

Kur jemi te klipi, Nimo shihet duke e bërë dy herë shqiponjën, simbolin aq të dashur për ne.

Kënga u punua në studion e RedBox dhe videoja u bë nga Supercut.