Bukuroshja amerikane, Lindsey Vonn, ka pozuar për revistën Sports Illustrated, ku ka shfaqur format e saj perfekte në bikini.

Ish-kampionia e shumëfishtë olimpike ka pranuar të pozojë për këtë revistë si modele.

Ajo njihet si një ndër sportistët më seksi në botë dhe nuk ka arsye për të menduar ndryshe.

Keto foto të fundit të saja e bëjnë çdo mashkull të ëndërrojë.