Beatrix Ramosaj provokoi keq me imazhin e fundit.

Beatrix Ramosaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re, në të cilën u shfaq në bikini.

Këngëtarja dukej tejet joshëse në fotografinë që e ndau me ndjekësit në Instagram, ku në plan të parë kishte gjoksin.

Me këtë imazh, Beatrix tregoi se po shijon në maksimum pushimet dhe se është në formë shumë të mirë.

Sa i përket muzikës, Beatrix Ramosaj nuk është aktive me këngë të reja.