Modelja nga Shqipëria, Aurela Hoxha, është duke i shijuar pushimet në Ibiza të Spanjës.

Përderisa ka promovuar linjën e re të bikineve, bukuroshja po argëtohet mjaft shumë, e shoqëruar nga miqtë e saj.

E njëjta nuk ngurron që në rrjetet sociale të publikojë imazhe dhe video të ndryshme, duke mos lënë anash as ato provokuese.

E veshur në një palë bikini të zeza, Aurela ka rrëmbyer gjithë vëmendjen me këto linja trupore të bujshme.

Blogerja po vazhdon të korrë suksese me linjën e saj të të brendshmeve ‘Aurelahoxhaswim’, nga e cila përfiton tejet shumë.

Sa i përket jetës private, besohet se është ‘single’, edhe pse komentohet tejet shumë në shtypin rozë për lidhjet e saj të dashurisë.