Moderatorja Arbana Osmani gjithmonë është treguar e rezervuar për jetën e saj private. Sidomos për sa i përket publikimit të fotove të djalit të saj në rrjetet sociale.

Ajo gjithmonë është kujdesur të mos e tregojë fytyrën e vogëlushit.

Por mesa duket tani ka vendosur të thyejë ‘rregullin e artë’ dhe ka ndarë një foto me vogëlushin e saj me të cilin është duke shijuar kafen e mëngjesit.

Së fundmi Arbana është përfolur për romancën e saj me regjisorin Eduart Grishaj.

Image