Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi vijojnë pushimet verore në rivierën turke, në Antalya.

Vetë moderatorja poston herë pas here foto nga resorti ku po pushojnë, ku shfaqet e relaksuar dhe seksi,

Në postimin e saj të fundit, Ami shkruan:  “No filter needed. Happy Summer”, por nuk mungon komenti ngacmues i bashkëshortit të saj:

“Ooo ti zonjë… avash içik me kto fotot… kemi dhe ne rrobabanjo po sbojmë kshu…Image

Image