Një aksident zinxhir ka ndodhur sot pasdite në rrugën rajonale në fshatin Kallnik të Tetovës, fatmirësisht pa të lënduar.

Dëshmitari nga vendi i ngjarjes dhe i cili ka dërguar edhe fotografitë në redaksinë e TetovaSot, thekson se në aksident janë përfshirë katër automjete, mese tyre një taxi dhe një makinë e autoshkollës.

Policia ka dalë në vend ngjarje dhe ka hetuar shkaqet dhe gjithçka që lidhet me aksidentin./TS