Mbrëmë pas orës 22:00 në autostradën Gostivar-Tetovë, B.J. nga fshati Toplic, Komuna e Vrapçishtit, derisa ka drejtuar makinën e tipit BMV, me targa të Gostivarit për shkaqe të panjohura ka dal nga rruga. Gjatë aksidenti vozitësi i makinës ka nderuar jetë.

Në vendngjarje hetime kanë kryer Prokurori Publik dhe një ekip nga Stacioni policorë i Gostivarit. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dorëzuar për obduksion.

Loading...
Global