Meda ka publikuar një fotografi me reperen shqiptare.

Meda është një nga emrat më me përvojë në skenën e muzikës shqiptare, artisti numëron mbi dy dekada në estradë.

Këngëtari ka publikuar një fotografi që se kemi pritur në llogarinë e tij në Instagram, ai shihet së bashku me rep-artisten Melinda Ademi, dhe në imazhin e ndarë Melinda la komentin ‘respekt’.