Aktorja e famshme turke, Hulya Avsar, ka publikuar së fundmi një fotografi në profilin e saj në “Instagram”, ku ka sfiduar vitet e saj dhe vajzat e reja.

55-vjçarja shfaqet me bikini teksa merr rreze dielli gjatë pushimeve në bregdetin turk.

Avsar është një ndër emrat më të njohur të showbizit turk, ndërkohë në vendin tonë njihet për rolin e Sulltaneshë Safiyes në serialin “Sulltanesha Kosem”, transmetuar në “Tv Klan”.