Enzo është zyrtarisht lojtar i Deportivo Aves.

Enzo Zidane, djali i Zinedine Zidane, ka kompletuar transferimin në Portugali te Deportivo Aves, raporton Gazeta Express.

Enzo ishte pjesë e akademisë së Real Madridit për disa vite, por ka bërë vetëm një paraqitje me ekipin e parë dhe ka shënuar një gol

Loading...
Global