Këngëtarja Zaimina Vasjari është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, aty ku publikon foto e video nga përditshmëria.

E tani që është sezoni i plazhit, Zaimina nuk e ka aspak problem që të ekspozojë linjat e saj perfekte me bikini.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet me bikini të vogla dhe duket mjaft seksi. Gjithashtu ajo shfaqet pa make-up.

Nga Greqia, Zaimina ka ekspozuar trupin duke dëshmuar se ende është një nga vajzat më të ‘nxehta’ shqiptare.

Loading...
Global