Balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa është shumë e ndjekur dhe njëkohëshisht shumë aktive në rrjetin social Instagram.

Githashtu balerina tërheq gjithnjë vëmendjen me videot shumë kreative që realizon, në shtëpi, në rrugë apo kudo.

Ditën e sotme Klaudia i ka habitur të gjithë me videon e fundit ku shfaqet duke i dhënë motorrit me këmbët përpjetë.

Komentet kanë qenë të shumta dhe video po bën xhiron e rrjetit.

 

View this post on Instagram

Sono bravaaa 😂😂 🏍 🏍

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Loading...
Global