Modelja dhe aktorja e njohur amerikane, Sofia Vergara feston 47 vjetorin e lindjes.

Një prej modeleve seksi, Sofia Vergara, sot i ka mbushur 47 vite jetë.

Pavarësisht moshës ajo mbetet një ndër emrat më të komentuar në shoubizin e huaj pasi ka arritur që ta ruajë origjinalitetin dhe të duket joshëse edhe pse është në prag të 50-tave.

Sofia është aktive edhe në llogarinë e saj në Instgragram dhe publikon shpesh foto edhe nga ato provokative.

Sofia Vergara në Instagram ndiqet nga më shumë se 16 milionë ndjekës.

Loading...
Global