Aktualisht ajo është në lidhje me Scott Disick, ish të dashurin e Kourtney Kardashian.

Dhe Sofia Richie e bëri të qartë se si ajo i ka fituar zemrën atij, derisa publikoi fotografi seksi në llogarinë e saj në Instagram, përcjell Bota sot.

Ylli 20 vjeçar tregoi hiret trupore e veshur në të zeza