Kourtney Kardashian ka treguar hiret e saj trupore e veshur në bikini të kuqe, për përvjetorin e pavarësisë së SHBA-së.

40 vjeçarja ka realizuar një selfie seksi në pasqyrë dhe atë e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, duke mos i lënë vend imagjinatës,

Me bikinit e kuqe dypjesëshe, ajo tregoi barkun e sheshtë, gjoksin dhe këmbët seksi.