Arbenita Ismajli i ka habitur të gjithë me postimin e fundit.

Reperi Fero sot feston ditëlindjen dhe mbrëmjen e djeshme e ka kaluar një natë romantike derisa priste që të kalonte ora 00:00 dhe t’i mbushte plot 22 vite jetë.

Krah tij në këtë ditë të veçantë ishte e dashura e tij, modelja Arbenita Ismajli e cila pasi e uroj Feron publikisht e ka ndarë me ndjekësit një video nga shtrati.