Prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Albana Osmani duket se po kalon ditë të mira në Londer.

Për këtë ditë vikendi ajo ka bërë një paraqitje për të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Albana përherë di të paraqitet me shumë stil dhe në formë, porse kësaj radhe ajo duket krejtësisht më ndryshe.

Osmani është shfaqur e gjitha pa grim, madje flokët e saj nuk duken aspak mirë.