Ditët e fundit po qarkullon në rrjet një video ku dy vajza janë përfshirë në një konflikt fizik. Njëra prej tyre, e cila ka flokët me ngjyrë të kuqe u përfol se ishte këngëtarja Rina Balaj.

Reperja ka reaguar me një postim në Instagram duke nënkuptuar se nuk do ta shohim asnjëherë duke bërë veprime të tilla.

“Kjo video e cila ditët e fundit ka pushtuar rrjetet sociale me pretekstin se jam unë, desha t’i paralajmëroj të gjithë fansat se unë nuk jam në këtë video dhe që jam gjithmonë kundër këtyre dukurive”, shkroi Rina.