Pink tregoi aftësitë e saj akrobatike mbresëlënëse, ndërsa arriti të qëndrojë për njëfarë kohe varur me kokë poshtë në llambadar, duke kënduar hitet e saj. E gjitha kjo në Beautiful Tour Trauma Word në Berlin në stadiumin Olympia në natën e së dielës.

Mbushur me energji, ajo u sigurua që fansat e saj besnikë të kalojnë një natë të paharrueshme duke përdorur çdo gjë për ta kthyer mbrëmjen në të paharrueshme.

Pink (emri i vërtetë i së cilës është Alecia Beth Moore), aktualisht është në Berlin për ndjekjen e turneut të saj të bukur të Traumës Botërore nëpër Evropë.

Turneun e saj Beautiful Trauma World e filloi në Madison Square Garden, në Nju Jork më 21 maj dhe që atëherë ka udhëtuar në Britani të Madhe dhe Francë.

Ylli ka parë sukses meteorik në industrinë e muzikës për gati dy dekada dhe u nderua së fundmi për karrierën e saj me çmimin BRIT për kontributin e jashtëzakonshëm në muzikë.