Ajo ka qenë duke shijuar pushimet ekzotike në Hawaii.

Dhe 41 vjeçarja Nicole Scherzinger tregoi figurën e saj tejet seksi në imazhe të publikuara në Instagram të enjten, përcjell Bota sot.

Ylli dukej si një stuhi në mes të plazhit, derisa bënte lëvizje seksi, e veshur në bikini dypjesëshe