Prej disa muajsh, Luana Vjollca, është fokusuar te muzika, teksa ka sjellë disa projekte të reja që janë pritur mjaft mirë nga fansat e saj.

E pavarësisht punës së palodhshme me projektet muzikore, duket se moderatorja seksi ka gjetur pak kohë që të realizojë një set fotografik.

Luana ka publikuar së fundmi disa fotografi ku shfaqet e veshur me kostum jeshil, me pantallona të gjata të zbërthyera, reçipeta dhe xhaketë.

Edhe këtë herë nuk kanë munguar komplimentet e shumta…