Morena Taraku ka publikuar një fotografi shumë provokuese.

Morena Tarakau shumë shpejt do publikon këngën e re dhe më këtë fotografi ajo bëri paralajmërimin e saj.

Në postimin e bërë këngëtarja është shfaqur shumë provokuese me veshjen e saj ku gati sa nuk zbulon komplet gjoksin. “Nesër 14:00 Morena-Swag” ka shkruar ajo në postimin e bërë.

Me ‘Swag’ artistja po i kthehet muzikës pas një pauze të gjatë afro një viti, kënga e fundit e saj është ‘Femnat’.