Anastasia Kvitko është ndër modelet më të famshme në Instagram ku edhe ndiqet nga mbi 10 milionë ndjekës.

Po të iu hidhet një shikimi postimeve të saj, që të gjitha janë imazhe provokuese ku ajo në të shumtën e rasteve vjen gjysmë e zhveshur, madje ajo nuk heziton që të zhvishet komplet.

Pozave të saj joshëse ajo iu shton edhe pozita provokuese, në një imazh që 24 vjeçarja ka postuar për adhuruesit e saj ajo tregoj asetet e saj impresive duke ia kthyer të pasmet ‘gjigante’ kamerës.

Anastasia përveç tërheqëse dukej një ‘bombë’ e vërtetë dhe shfaqi format e saj ‘përvëluese’ në një veshje të thjeshtë por që e theksonte për mrekulli fizikun e saj.

Ndërkohë, modelja po vazhdon të jetë prezente me projekte të ndryshme modelimi.