Ditën e djeshme, këngëtarja e pranoi publikisht se fjalët që qarkullonin ishin të vërteta vetëm nëpërmjet një videoje.

Por, a është familja e saj dakord me këtë zgjedhje?

Sipas ‘Iconstyle.al’, as babai dhe as mamaja e saj nuk e ndjekin Anwar në ‘Instagram’.

‘Gjurmët’ e Isaac vazhdojnë të duken kudo në profilin e tyre, pasi çifti Lipa vazhdon të mbajë në profil fotot me ish-dhëndrin e tyre, si dhe vazhdojnë ta ndjekin njëri-tjetrin.

Kur u nda nga Dua, Carew ishte i pari që e hoqi këngëtaren nga ‘Instagram-i’ i tij, por mesa duket, familja e kësaj të fundit nuk ka ndërmend t’i shkëpusë marrëdhëniet me kuzhinierin e njohur.

ImageImage