Eni Koçi sot feston ditëlindjen.

Eni Koçi me suksesin që po kalon kënga ‘Bella’ po feston ditëlindjen e saj, bukuroshja sot ka mbushur 23 vite jetë.

E dashura e këngëtarit Genc Prelvukaj urimin e parë në rrjete sociale e ka marrë nga motra e saj.

“Gëzuar ditëlindjen e bukura ime, dashuria ime. Edhe 100 vite të lumtura dhe plot sukses” kishte shkruar Greta në postimin e saj.