Marina Vjollca nuk ngopet nga imazhet e pushimeve.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi për disa ditë kanë pushuar në një vend përrallor.

Nga këto pushime, moderatorja dhe reperi kanë ndarë me ndjekësit disa fotografi, përmes së cilave tregonin se po kalojnë çaste të mrekulluesme pranë njëri-tjetrit.

Së fundi, ishte Marina ajo e cila publikoi pamje të reja nga pushimet, ku erdhi shumë tërheqëse e veshur në bikini të bardha.

Moderatorja solli panoramën më të bukur me këto imazhe, ndërsa pranoi pëlqime dhe komente pa fund nga ndjekësit.

Në anën tjetër, Geti pasi ka ‘mbushur’ bateritë, është rikthyer në koncerte.