Para pak javësh, Ledri ka shprehur dëshirën për t’u bërë baba se kërkon të dijë se si është ndjenja e të qenurit prind.

Teksa ishte i ftuar në “N’drrimi i natës”, Ledri tha se është i gatshëm të krijojë familje.

Me tej ai shtoi se ka shokë që janë bërë me fëmijë dhe janë pikërisht ata që ia shtojnë dëshirën.

Dhe lidhur me këtë deklaratë të tijën është pyetur së fundmi në emisionin “Sonte”, ku ka treguar se e ka nisur punën.

Teksa Dj Gramafon ka qenë duke folur për ndjesinë e të qënurit baba, Ledri ka thënë:

“Duke e parë këtë sa i lumtur është me djalin ma ka shti edhe mua në qejf”, teksa gazetarja e pyeti se kur do të bëhet baba, miku i tij i nxori sekretin: “tu e dhez unë, n’cevë osht’’, ka thënë Gramafon duke lënë të kuptohet se shumë shpejt Ledri mund të bëhet baba.

Image