Kylie Jenner  tregoi të pasmet e saj në një video të Instagram të dielën, ndërsa ngjitej në shkallë

me një nga vajzat me të cilat ndërmorën një udhëtim femrash në Turks dhe Caicos.

21-vjeçarja mbante veshur një kostum të gjelbër dhe po ashtu edhe vathë të gjelbër. Kostumin e kishte të gjithin pas trupit me mëngë të gjata.

Ajo u ngjit në shkallë me miken e saj Anastasia ‘Stassie’ Karanikolaou, 22 vjeçe, e cila mbante veshur një kostum të njëjtë por në ngjyrë lejla./SYRI.NET/