Ajo po e përdor trupin e saj të famshëm për të reklamuar produktin e saj të fundit.

Dhe Kylie Jenner u shfaq pothuajse lakuriq në një video për të promovuar një linjë të re për markën e saj Kylie Skin.

21 vjeqarja mbuloj fytyrën e saj, derisa trupin e zhveshur e mbuloj vetëm më një rrjetë

Loading...
Global